Pan i Pani House - Natalia Nguyen
Architekt, aktorka, miłośniczka designu, jedzenia i gotowania. Zapraszam na moją oficjalną stronę.
Architekt, aktorka, miłośniczka designu, jedzenia i gotowania.
480
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-480,,select-theme-ver-3.8,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Pan i Pani House


Nowy program wnętrzarski TVN. W każdym odcinku gospodarze programu – para architektów ? pomagają bohaterom zrealizować marzenia o nowym pięknym M. Wspólne mieszkanie, a w szczególności remont i zmiany, to sytuacje, które niejednokrotnie wystawiają na próbę naszych uczestników i ich uczucia.

Pan i Pani House pokażą jak z produktów na każdą kieszeń, wyczarować funkcjonalne i modne wnętrze, jak podarować drugie życie staremu krzesłu czy zapomnianej lampie. Udowodnią, że podwieszany sufit można zrobić samodzielnie, a nowa aranżacja sypialni nie wymaga specjalnych umiejętności. Zobaczycie jak szybko, łatwo i niedrogo zmienić swoje mieszkanie lub dom.

W każdym odcinku nowi bohaterowie, w każdym odcinku inne pomieszczenie, w każdym odcinku nowe pomysły. Ekipa ma ograniczony budżet i maksymalnie pięć dni na remont. Czy ciężka praca naszych ekspertów zdziała cuda? Czy zdążą na czas? Czy zmieszczą się w budżecie? Zobaczcie sami!

Natalia Nguyen

Ukończyła architekturę na Politechnice Warszawskiej. Studiowała też w Los Angeles. Uważa, że wnętrza powinny być funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Lubi dobry design i podróże, które ją inspirują.

Tomasz Roy-Szabelewski

Projektant wnętrz. Uzyskał dyplom KLC School of Design w Londynie. Przez ostatnich kilka lat tworzył i pracował w Madrycie. W swoich pracach stawia na rozwiązania praktyczne i użyteczne.