Home 2

Natalia Nguyen

Design!

Wybierz opcję dla siebie i umów się na konsultację już dziś.

15+ lat doświadczenia

W projektowaniu wnętrz, wyposażenia, oświetlenia i biżuterii. Skorzystaj z niego już dziś. 

Czujesz potrzebę zmiany swojego otoczenia? Projekt wnętrz nie musi się wiązać z dużym wydatkiem finansowym. Po latach doświadczeń potrafię odpowiedzieć na Twoje potrzeby w krótkim czasie i narzuconym przez Ciebie budżecie. Szybko, efektywnie i oszałamiająco.

Projekt nowego wnętrza

Projekt nowego wnętrza

elementor
Projektowanie wnętrz

Kompleksowa obsługa, od projektu budowlanego po indywidualnie dobrane lub stworzone detale. Mieszkania, domy, pojedyncze pomieszczenia oraz budynki handlowo - usługowe.

demo import
Konsultacja

Szukasz inspiracji, a może po prostu pomysłu na swoje wnętrze? Skorzystaj z konsultacji osobistej na terenie Warszawy lub konsultacji dojazdowej lub on-line w całym kraju.

customer support
Zakupy przed remontem.

Przebieranie w ofertach i opiniach w internecie nie jest dla Ciebie? Chętnie doradzę Ci w zakupach, przygotujemy konkretną listę albo zrobimy je wspólnie.

Metamorfoza wnętrz

elementor
Metamorfoza wnętrza

Szybki i dostosowany do budżetu proces odnowienia wnętrza. Brzmi nierealnie? Nie ze mną. Efektywną metamorfozę niektórych wnętrz można przygotować i zrealizować nawet w 3 dni. Umów się i sprawdź już dziś.

demo import
Home staging

Przygotowanie wnętrza do ofertowania jest obecnie koniecznością. Bez korzystnych zdjęć oraz zadbania o wizerunek w trakcie prezentacji, ciężko uzyskać dobrą cenę najmu lub zakupu. Jest to inwestycja, która zawsze się zwraca z nawiązką.

customer support
NIE WIEM CO TU BĘDZIE

Przebieranie w ofertach i opiniach w internecie nie jest dla Ciebie? Chętnie doradzę Ci w zakupach, przygotujemy konkretną listę albo zrobimy je wspólnie.

Homestaging

Proces projektowania

As the number of mobile users continues to outpace the number of desktop users, it should go without saying that designers, now more than ever, have to design with a mobile-first mentality but anyone person.

What We Do?

What People Say

Recent News

Our mission is to provide creative tools that help anyone give a voice to their ideas.

Leave your contact information

  Contact with us

  Contact us for more information. We hope, we will be useful to you.

  Phone: + 415 124-5678

  Email: support@yourname.com

  Adress 121 King Street, Melbourne
  Victoria 3000, Australia